Restauracja japońska z prawdziwym klimatem Azji Najlepsze sushi w Katowicach

Przyjdź lub zamów sushi z dowozem.

Katowice to miasto sprzyjające spotkaniom zarówno biznesowym, jak i towarzyskim. Spotkania te odbywają się zazwyczaj w restauracjach, koniecznie przy dobrej kawie lub smacznym jedzeniu.

Kagami Sushi z Katowic zaprasza Was na najlepsze sushi w mieście, którego wspaniały smak zapamiętasz na bardzo długo. Dobre sushi Katowice ma na wyciągnięcie ręki. Łatwo do nas trafić, ponieważ znajdujemy się blisko ścisłego centrum Katowic, przy ul. Gliwickiej 44. Dobry dojazd i miejsca parkingowe zachęcają do odwiedzania naszego lokalu. Ale to nie to jest naszym głównym atutem. Wyróżnia nas przede wszystkim najlepsze sushi w Katowicach. Nasza restauracja japońska jest legendą w mieście i przychodzą do nas ludzie, którzy doceniają dobry gust i odpowiednią atmosferę.

Sushi na telefon Katowice

A jeśli zamiast odwiedzać lokal, wolisz zamówić sushi na telefon na dowóz pod wskazany przez Ciebie adres - zapraszamy na podstronę z naszym menu, z którego wybierzesz odpowiednie dobre sushi i złożysz zamówienie. Akceptujemy wszystkie metody płatności przy dostawach: przelew przy zamówieniu, gotówka przy odbiorze, karta, BLIK. Nasi kierowcy dobrze znają miasto Katowice, dlatego nie musisz czekać tak długo na swoje zamówione sushi.

ZOBACZ MENU I ZAMÓW SUSHI Z DOWOZEM